Wycena biurowców

WYCENA BIUROWCÓW Korzyści
Wycena biurowców jest uzależniona od wielu czynników. Ostatecznie przybiera postać operatu szacunkowego. Pozwala na ustalenie wartości rynkowej obiektu, co jest podstawą np. do wyznaczenia ceny najmu lub kupna. Najpopularniejszą metodą wyceny biurowca jest podejście dochodowe metodą inwestycyjną lub metodą zysków. Wycena obejmuje nie tylko wartość samego budynku, ale też wartość gruntu czy trwałego wyposażenia. Metoda zysków pozwala także na oszacowanie dochodów z działalności prowadzonej w budynku.

Te metody wyceny opierają się przede wszystkim na ustaleniu wartości rynkowej danego biurowca. Dlatego aktualna wiedza o rynku jest tak istotna. Wycena wykonana w Lokum-Wyceny zostanie wykonana szybko i rzetelnie. Od lat dokonuję wycen biurowców klasy A, centrów logistycznych czy osiedli deweloperskich. Dodatkowo, wciąż poszerzam swoją wiedzę na szkoleniach i kursach.


WYCENA BIUROWCÓW Warszawa i okolice
Na wycenę biurowców składa się wiele czynników. Dzięki długoletniemu doświadczeniu, współpracy z deweloperami, znajomości rynku oraz na bieżąco aktualizowanej bazie cen transakcyjnych, wycena biurowca w Warszawie zostanie wykonana rzetelnie i szybko.

Wycena biurowca poza stolicą wymaga przeprowadzenia szeregu działań i wykonania dogłębnego badania rynku danego rejonu. Dlatego jej przeprowadzenie wymaga więcej czasu, a cena ustalana jest indywidualnie.

PRZYGOTOWANIE DO WYCENY BIUROWCÓW Dokumenty
Dokumenty potrzebne do wyceny biurowca zależą od rodzaju i celu wyceny. Część dokumentów nie musi zostać przedstawiona rzeczoznawcy, jednak ich udostępnienie do wyceny znacznie przyśpiesza proces jej wykonania i obniża koszty dokonania wyceny.

Więcej informacji na temat dokumentów potrzebnych do dokonania wyceny biurowca znajduje się w zakładce <PORADY>

Skontaktuj się z naszym ekspertem

Masz pytanie lub problem z wyceną nieruchomości? Pozostaw dane kontaktowe a nasi eksperci wyjaśnią i pomogą w jego rozwiązaniu.

Skontaktuj się z naszym ekspertem

Masz pytanie lub problem z wyceną nieruchomości? Pozostaw dane kontaktowe a nasi eksperci wyjaśnią i pomogą w jego rozwiązaniu.