Wycena inwestycji deweloperskich

WYCENA INWESTYCJI DEWELOPERSKICH Korzyści
Wycena inwestycji deweloperskiej jest uzależniona od wielu czynników. Ostatecznie przybiera postać operatu szacunkowego. Inwestycja deweloperska może zostać wyceniona po zakończeniu prac. Wycena pozwala wtedy na ustalenie wartości rynkowej obiektu (np. na podstawie lokalizacji), co jest podstawą np. do wyznaczenia ceny najmu lub kupna mieszkania będącego elementem inwestycji. Może być także wyceniona w trakcie prowadzonych prac, co pozwala na ocenę opłacalności danej inwestycji.

Wycena wykonana w Lokum-Wyceny zostanie wykonana szybko i rzetelnie. Od lat dokonuję wycen biurowców klasy A, centrów logistycznych czy osiedli deweloperskich. Dodatkowo, wciąż poszerzam swoją wiedzę na szkoleniach i kursach.


WYCENA INWESTYCJI DEWELOPERSKICH Warszawa i okolice
Na wycenę inwestycji deweloperskich składa się wiele czynników. Dzięki długoletniemu doświadczeniu, współpracy z deweloperami, znajomości rynku oraz na bieżąco aktualizowanej bazie cen transakcyjnych, wycena inwestycji deweloperskiej w Warszawie zostanie wykonana rzetelnie i szybko.

Wycena inwestycji poza stolicą wymaga przeprowadzenia szeregu działań i wykonania dogłębnego badania rynku danego rejonu. Dlatego jej przeprowadzenie wymaga więcej czasu, a cena ustalana jest indywidualnie.

PRZYGOTOWANIE DO WYCENY INWESTYCJI DEWELOPERSKICH Dokumenty
Dokumenty potrzebne do wyceny inwestycji zależą od rodzaju i celu wyceny. Część dokumentów nie musi zostać przedstawiona rzeczoznawcy, jednak ich udostępnienie do wyceny znacznie przyśpiesza proces jej wykonania i obniża koszty dokonania wyceny.

Więcej informacji na temat dokumentów potrzebnych do dokonania wyceny inwestycji znajduje się w zakładce <PORADY>

Skontaktuj się z naszym ekspertem

Masz pytanie lub problem z wyceną nieruchomości? Pozostaw dane kontaktowe a nasi eksperci wyjaśnią i pomogą w jego rozwiązaniu.

Skontaktuj się z naszym ekspertem

Masz pytanie lub problem z wyceną nieruchomości? Pozostaw dane kontaktowe a nasi eksperci wyjaśnią i pomogą w jego rozwiązaniu.