Wycena nieruchomości

WYCENA NIERUCHOMOŚCI I GRUNTÓW Korzyści
Wycena gruntów i nieruchomości komercyjnych oraz to wycena obiektów i gruntów przeznaczonych do działalności gospodarczej. Jest ona uzależniona od wielu czynników. Ostatecznie przybiera postać operatu szacunkowego. Pozwala na ustalenie wartości rynkowej gruntu czy nieruchomości, co jest podstawą np. do wyznaczenia ceny najmu lub kupna. Najpopularniejszą metodą wyceny nieruchomości komercyjnych jest podejście dochodowe metodą inwestycyjną. Dzięki takiej wycenie możliwe jest ustalenie czynszu najmu czy szacunkowego zysku z dzierżawy. Metoda zysków pozwala natomiast na oszacowanie dochodów z działalności prowadzonej na danej nieruchomości.

Obie metody wycen opierają się przede wszystkim na ustaleniu wartości rynkowej danej nieruchomości. Dlatego aktualna wiedza o rynku nieruchomości jest tak istotna. Wycena wykonana w Lokum-Wyceny zostanie wykonana szybko i rzetelnie. Od lat dokonuję wycen biurowców klasy A, centrów logistycznych czy osiedli deweloperskich. Dodatkowo, wciąż poszerzam swoją wiedzę na szkoleniach i kursach.

WYCENA NIERUCHOMOŚCI I GRUNTÓW Warszawa i okolice
Na wycenę nieruchomości i gruntów składa się wiele czynników. Dzięki długoletniemu doświadczeniu, współpracy z deweloperami, znajomości rynku oraz na bieżąco aktualizowanej bazie cen transakcyjnych jestem w stanie szybko dokonać prawidłowej wyceny nieruchomości w Warszawie.

Wycena poza stolicą wymaga przeprowadzenia szeregu działań i wykonania dogłębnego badania rynku danego rejonu. Dlatego jej przeprowadzenie wymaga więcej czasu, a cena ustalana jest indywidualnie.

PRZYGOTOWANIE DO WYCENY NIERUCHOMOŚCI Dokumenty
Dokumenty potrzebne do wyceny nieruchomości zależą od rodzaju i celu wyceny. Większość dokumentów nie musi zostać przedstawiona rzeczoznawcy, jednak ich udostępnienie do wyceny znacznie przyśpiesza proces jej wykonania i obniża koszty dokonania wyceny.

Więcej informacji na temat dokumentów potrzebnych do dokonania wyceny nieruchomości znajduje się w zakładce <PORADY>

Skontaktuj się z naszym ekspertem

Masz pytanie lub problem z wyceną nieruchomości? Pozostaw dane kontaktowe a nasi eksperci wyjaśnią i pomogą w jego rozwiązaniu.

Skontaktuj się z naszym ekspertem

Masz pytanie lub problem z wyceną nieruchomości? Pozostaw dane kontaktowe a nasi eksperci wyjaśnią i pomogą w jego rozwiązaniu.