Wycena domu

Naszą domeną są wyceny „rzeczy niemożliwych”

Skontaktuj się
z naszym ekspertem

Masz pytanie lub problem z wyceną nieruchomości? Pozostaw dane kontaktowe a nasi eksperci wyjaśnią i pomogą w jego rozwiązaniu.

Wycena domu - korzyści

W internecie dostępne są różnego rodzaju kalkulatory wycen. Mogą one dać ogólny pogląd na kwestię ceny domu. Jednak nie uwzględniają one wielu elementów, które wpływają na ostateczną cenę. Takie wyliczenie nie ma mocy prawnej.

Wyceny domów dokonuje się przed podziałem majątku, przy zakupie lub sprzedaży, w trakcie postępowań spadkowych. Liczy się termin i rzetelność jej wykonania. Dzięki wpisowi na listy banków udzielających kredytów hipotecznych, moja wycena może zostać przedstawiona w kilku bankach jednocześnie. Posiadam także OC biegłego sądowego.

Wycena domu - Warszawa i okolice

Na wycenę domów składa się wiele czynników. Wieloletnie doświadczenie i znajomość rynku pozwalają mi jasno je określić i ustalić te najważniejsze. Dzięki długoletniemu doświadczeniu, znajomości rynku oraz na bieżąco aktualizowanej bazie cen transakcyjnych jestem w stanie szybko dokonać prawidłowej wyceny domów w Warszawie.
Wycena poza stolicą wymaga przeprowadzenia szeregu działań i wykonania dogłębnego badania rynku danego rejonu. Dlatego jej przeprowadzenie wymaga nieco więcej czasu, a cena ustalana jest indywidualnie.

Przygotowanie do wyceny domu — dokumenty

Dokumenty potrzebne do wyceny domu zależą od rodzaju i celu wyceny. Większość dokumentów nie musi zostać przedstawiona rzeczoznawcy, jednak ich udostępnienie do wyceny znacznie przyśpiesza proces jej wykonania i, oczywiście, obniża koszty dokonania wyceny.