Wycena centrów handlowych

Naszą domeną są wyceny „rzeczy niemożliwych”

Skontaktuj się
z naszym ekspertem

Masz pytanie lub problem z wyceną nieruchomości? Pozostaw dane kontaktowe a nasi eksperci wyjaśnią i pomogą w jego rozwiązaniu.

Wycena centrów handlowych - korzyści

wpływem różnych czynników rynkowych. Dlatego warto wykonywać ją regularnie w określonych odstępach czasu, aby np. odpowiednio wycenić czynsz najemcom powierzchni handlowej.

Na wycenę centrum ma wpływ nie tylko wartość samej nieruchomości, ale też m.in. stopa kapitalizacji, czynni RSR, catchment area. Dlatego też wycena centrum handlowego to wynik wnikliwej analizy rynku nieruchomości, rynku inwestycyjnego, rynku najmu. Potrzebna jest także szeroka wiedza z zakresu zarządzania.

Wycena wykonana w Lokum-Wyceny zostanie wykonana szybko i rzetelnie. Od lat dokonuję wycen biurowców klasy A, centrów logistycznych czy osiedli deweloperskich. Znam rynek i posiadam niezbędne kwalifikacje do przeprowadzenia wyceny centrum – wciąż poszerzam swoją wiedzę na szkoleniach i kursach.

Wycena centrów handlowych — Warszawa i okolice

Na wycenę centrum handlowego składa się wiele czynników. Dzięki długoletniemu doświadczeniu, współpracy z deweloperami, znajomości rynku oraz na bieżąco aktualizowanej bazie cen transakcyjnych, wycena centrum handlowego w Warszawie zostanie wykonana rzetelnie i szybko.

Wycena centrum handlowego poza stolicą wymaga przeprowadzenia szeregu działań i wykonania dogłębnego badania rynku danego rejonu. Dlatego jej przeprowadzenie wymaga więcej czasu, a cena ustalana jest indywidualnie.

Przygotowanie do wyceny centrów handlowych — dokumenty

Dokumenty potrzebne do wyceny centrum zależą od rodzaju i celu wyceny. Część dokumentów nie musi zostać przedstawiona rzeczoznawcy, jednak ich udostępnienie do wyceny znacznie przyśpiesza proces jej wykonania i obniża koszty dokonania wyceny.