Wycena hoteli

Naszą domeną są wyceny „rzeczy niemożliwych”

Skontaktuj się
z naszym ekspertem

Masz pytanie lub problem z wyceną nieruchomości? Pozostaw dane kontaktowe a nasi eksperci wyjaśnią i pomogą w jego rozwiązaniu.

Wycena hoteli - korzyści

Wycena hoteli jest ona uzależniona od wielu czynników i przybiera postać operatu szacunkowego. Pozwala na ustalenie wartości rynkowej danej nieruchomości. Najpopularniejszą metodą wyceny hotelu jest podejście dochodowe metodą zysków. Warto pamiętać, że wycena obejmuje nie tylko wartość samego budynku, ale też wartość gruntu czy trwałego wyposażenia. Dzięki takiej wycenie hotelu możliwe jest oszacowanie dochodów z działalności prowadzonej na danej nieruchomości.

Taka metoda wyceny hotelu opiera się przede wszystkim na ustaleniu wartości rynkowej danego hotelu. Dlatego wiedza o rynku nieruchomości jest tak istotna. Wycena wykonana w Lokum-Wyceny zostanie wykonana szybko i rzetelnie. Od lat dokonuję wycen biurowców klasy A, centrów logistycznych czy osiedli deweloperskich. Dodatkowo, wciąż poszerzam swoją wiedzę na szkoleniach i kursach.

Wycena hoteli - Warszawa i okolice

Na wycenę hotelu składa się wiele czynników. Dzięki długoletniemu doświadczeniu, współpracy z deweloperami, znajomości rynku oraz na bieżąco aktualizowanej bazie cen transakcyjnych jestem w stanie szybko dokonać prawidłowej wyceny hotelu w Warszawie.

Wycena hotelu poza stolicą wymaga przeprowadzenia szeregu działań i wykonania dogłębnego badania rynku danego rejonu. Dlatego jej przeprowadzenie wymaga więcej czasu, a cena ustalana jest indywidualnie.

Przygotowanie do wyceny hoteli — dokumenty

Dokumenty potrzebne do wyceny hotelu zależą od rodzaju i celu wyceny. Część dokumentów nie musi zostać przedstawiona rzeczoznawcy, jednak ich udostępnienie do wyceny znacznie przyśpiesza proces jej wykonania i obniża koszty dokonania wyceny.