Wycena nieruchomości

Naszą domeną są wyceny „rzeczy niemożliwych”

Skontaktuj się
z naszym ekspertem

Masz pytanie lub problem z wyceną nieruchomości? Pozostaw dane kontaktowe a nasi eksperci wyjaśnią i pomogą w jego rozwiązaniu.

Wycena nieruchomości - korzyści

W internecie dostępne są różnego rodzaju kalkulatory wycen. Mogą one dać ogólny pogląd na kwestię ceny danego lokum, mieszkania czy gruntu. Jednak nie uwzględniają one wielu elementów, które wpływają na ostateczną cenę. Takie wyliczenie nie ma mocy prawnej, a to oznacza, że np. wycena nieruchomości nie może być przedstawiona w banku udzielającym kredytu hipotecznego.

Rzetelnej wyceny nieruchomości może dokonać tylko rzeczoznawca. Zdaję sobie sprawę, że liczy się przede wszystkim termin i rzetelność jej wykonania. Dlatego działam szybko i sprawnie. Dzięki wpisowi na listy banków udzielających kredytów hipotecznych, moja wycena może zostać przedstawiona w kilku bankach jednocześnie, co ułatwi i przyśpieszy proces zaciągania kredytu.

Wycena nieruchomości - Warszawa i okolice

Na wycenę nieruchomości (lokali, domów, gruntów) składa się wiele czynników. Wieloletnie doświadczenie i znajomość rynku pozwalają mi jasno je określić i ustalić te najważniejsze. Posiadam też na bieżąco aktualizowaną bazę cen transakcyjnych, co jest bardzo ważnym atutem, szczególnie na wciąż zmieniającym się warszawskim rynku. Dzięki temu jestem w stanie szybko dokonać prawidłowej wyceny nieruchomości.

Wycena nieruchomości poza stolicą wymaga przeprowadzenia szeregu dodatkowych działań i wykonania dogłębnego badania rynku danego rejonu. Dlatego trwa nieco dłużej, a cena jej wykonania ustalana jest indywidualnie.

Przygotowanie do wyceny nieruchomości — dokumenty

Dokumenty potrzebne do wyceny nieruchomości zależą od rodzaju wycenianej nieruchomości. Większość dokumentów nie musi zostać przedstawiona rzeczoznawcy, jednak ich udostępnienie do wyceny znacznie przyśpiesza proces jej wykonania i, oczywiście, obniża koszty dokonania wyceny.