O mnie

Naszą domeną są wyceny „rzeczy niemożliwych”

Skontaktuj się
z naszym ekspertem

Masz pytanie lub problem z wyceną nieruchomości? Pozostaw dane kontaktowe a nasi eksperci wyjaśnią i pomogą w jego rozwiązaniu.

7E9CD6CA-D41B-493C-915F-D1835AFCA9FE

Alicja Witkowska

Popularne powiedzenie, że przy wycenie „Najważniejsza jest lokalizacja” to tylko część prawdy. Na cenę nieruchomości, gruntów czy inwestycji składa się o wiele więcej czynników. Przy wykonywaniu rzetelnej wyceny, konieczna jest dogłębna znajomość zmiennego rynku. Dlatego właśnie jest to praca bardzo wymagająca, ale też niezwykle fascynująca. Mimo, że zajmuję się tym od lat, do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie.

Biuro Wycen Nieruchomości Lokum-Wyceny założyłam w 2007 roku. Od tego czasu dokonałam już wiele wycen, a każda z nich stanowi nowe, interesujące wyzwanie. Na przestrzeni lat wypracowałam jednak narzędzia, które pozwalają mi na wykonywanie wycen nie tylko rzetelnie, ale też szybko i sprawnie. Na bieżąco śledzę też zmiany prawne oraz poszerzam swoje kwalifikacje na szkoleniach zawodowych. Dzięki temu doskonale orientuję się we wciąż zmieniającym się rynku. Bardzo istotne jest dla mnie, by każda wycena została dokonana bezstronnie i zgodnie z przepisami prawa oraz etyki zawodowej.

Moje wieloletnie doświadczenie, wysokie kwalifikacje i terminowość zostały docenione przez Klientów i największe firmy oraz instytucje.